Logo serwisu Klub69
Zapraszamy na Swingers-Party we Wrocławiu - zobacz zakładkę Imprezy

Artykuł

Twój Weekend to magazyn na miarę mężczyzny XXI wieku.


Nasz magazyn jest w trakcie transformacji i ze stricte erotycznego pisma, przeistacza się w ekskluzywny magazyn lifestylowy dla mężczyzn.
Co miesiąc docieramy do ponad 25 tysięcy czytelników z całej Polski, a nasza strona internetowa odnotowuje 8 tysięcy odsłon dziennie. Nabieramy rozpędu i stale modyfikujemy nasz magazyn tak, by nasz czytelnik był zadowolony z przekazywanych przez nas treści. Dlatego specjalnie dla fanów motoryzacji stworzyliśmy osobny dział Twój Weekend w podróży, w którym radzimy jak kupić używany samochód, wyruszyć w podróż życia, czy jaka muzyka sprzyja dobrej jeździe. Pokazujemy także najpiękniejsze zakątki świata od Ameryki, po Australię, na Azji kończąc.

W tematach numeru zawsze poruszamy kwestie związane z relacjami damsko-męskimi. Dzięki konsultacjom ze specjalistami radzimy jak skutecznie flirtować z potencjalną partnerką, jaki ideał mężczyzny poszukują kobiety, czy jak doprowadzić płeć piękną do szczytu rozkoszy. Przy współpracy z prof. Zbigniewem Lwem-Starowiczem prowadzimy dział z poradami seksualnymi, w którym doradzamy naszym czytelnikom w trudnych i wstydliwych, ale za to bardzo istotnych sprawach związanych z życiem seksualnym i partnerskim. No i najważniejsze – na łamach Twojego Weekendu z numeru na numer pojawiają się coraz piękniejsze, polskie(!) modelki. Począwszy od wrześniowego wydania rozpoczynamy cykl promowania na łamach Twojego Weekendu najzdolniejszych polskich fotografów, którzy do sesji zapraszają najbardziej urodziwe modelki. Nie tylko treści w naszym magazynie podległy modyfikacji, ale także szata graficzna. Nasze rozkładówki stały się bardziej dynamiczne, z pazurem, a artykuły ilustrowane są najstaranniej dobranymi fotografiami.
O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) »