Logo serwisu Klub69
Zapraszamy na Swingers-Party we Wrocławiu - zobacz zakładkę Imprezy
REGULAMIN SERWISU Klub69.net - SWINGERS KLUBU DLA PAR
A. UŻYTKOWNICY

1. Użytkownikami serwisu internetowego Klub69.net zwanego dalej "Klub69" mogą być wyłącznie osoby dorosłe (które ukończyły osiemnasty rok życia), akceptujące niniejszy regulamin. Klub publikuje ogłoszenia towarzyskie i anonse towarzyskie, patronuje i popularyzuje organizowanie imprez towarzyskich.

2. Klub69 jest klubem dla par zainteresowanych udziałem w spotkaniach towarzyskich o charakterze erotycznym. Użytkownicy serwisu nie będący małżeństwami i parami partnerskimi mogą również korzystać z serwisu, jednak administrator zastrzega sobie możliwość udostępnienia niektórych funkcji serwisu wyłącznie tym użytkownikom, którzy zarejestrują się w serwisie jako para.

3. Użytkownik rejestrując się w serwisie otrzymuje login i hasło, przy pomocy których może logować się do serwisu.

4. Użytkownicy korzystający z serwisu nie powinni podawać w serwisie jakichkolwiek danych umożliwiających ich identyfikację. Jeśli użytkownicy decydują się na umieszczenie w serwisie jakichkolwiek danych kontaktowych, czynią to na swoją wyłączną odpowiedzialność.

5. Użytkownicy zamieszczający w serwisie ogłoszenia lub umieszczający swoje wizytówki w klubowej części serwisu wyrażają zgodę na otrzymywanie korespondencji elektronicznej od administratorów serwisu oraz od innych użytkowników serwisu.
B. WERYFIKACA UŻYTKOWNIKÓW I CZŁONKÓW KLUBU 69

6. Zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą uzyskać status użytkownika: SYMPATYK69. Status SYMPATYKA69 jest nadawany przez administratora klubu.
Administrator klubu dołoży starań aby uprawdopodobnić, że użytkownicy o statusie SYMPATYK69 są tymi osobami, za które się podają. Użytkownicy serwisu po uzyskaniu statusu SYMPATYK69 uzyskują specjalne uprawnienia i mogą mieć dostęp do funkcji serwisu niedostępnych dla pozostałych użytkowników serwisu.

7. Status KLUBOWICZA69 jest nadawany użytkownikowi przez administratora klubu. Warunkiem uzyskania statusu KLUBOWICZA69 jest wcześniejsze uzyskanie statusu SYMPATYKA69 i wzięcie udziału w co najmniej jednej imprezie klubowej. W wyjątkowych przypadkach status KLUBOWICZA69 może być przyznany przez administratora klubu bez spełnienia tych wymagań.
C. OGŁOSZENA BEZPŁATNE

8. Użytkownicy mogą zamieszczać w serwisie ogłoszenia bezpłatne, zwane dalej "ogłoszeniami". Panel ogłoszeń bezpłatnych jest dostępny po kliknięciu zakładki "ogłoszenia".

9. Zakazane jest zamieszczanie w serwisie ogłoszeń:
- nie związanych z tematyką serwisu,
- powtarzanych wielokrotnie w ciągu krótkiego okresu czasu,
- umieszczonych w nieodpowiedniej kategorii,
- zawierających treści wulgarne, obraźliwe lub niezgodne z obowiązującym prawem,
- zawierających reklamę lub kryptoreklamę innych serwisów internetowych,
- zawierających reklamę lub kryptoreklamę przedsiębiorstw prowadzących działalność komercyjną,
- zawierających w polu "Treść ogłoszenia" adres internetowy nadawcy.

10. Zdjęcia dołączone do ogłoszenia powinny ilustrować ogłoszenie. Nie należy zamieszczać zdjęć:
- nie związanych z tematyką serwisu,
- takich, do których osoba zamieszczająca ogłoszenie nie posiada stosownych praw umożliwiających publikację,
- przedstawiających wizerunki osób trzecich,
- mających charakter pornograficzny lub ekshibicjonistyczny,
- o bardzo niskiej jakości, nie nadających się do publikacji,
- zawierających adresy poczty elektronicznej, adresy stron internetowych lub sygnatury innych serwisów internetowych.


11. Ogłoszenia ukazują się w serwisie po akceptacji przez administratora serwisu. Czas oczekiwania na akceptację ogłoszenia wynosi kilka godzin. W niektórych przypadkach czas oczekiwania na akceptację ogłoszenia może być dłuższy. Administrator może odmówić akceptacji ogłoszenia, jeśli narusza ono punkt 9 lub 10 niniejszego regulaminu.

12. Użytkownik nie ma możliwości poprawienia treści zamieszczonego ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia błędu w zamieszczonym ogłoszeniu, należy opublikować nowe ogłoszenie o prawidłowej treści, a stare ogłoszenie usunąć.

13. W celu usunięcia ogłoszenia należy podać jego numer administratorowi serwisu. Można to zrobić korzystając z formularza kontaktowego na stronie: https://klub69.net?strona=47

14. Niektóre ogłoszenia zamieszczone w serwisie mogą mieć ograniczoną dostępność i być dostępne tylko dla zalogowanych lub dla zweryfikowanych użytkowników klub69.net

15. Umieszczenie w serwisie ogłoszenia bezpłatnego oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie korespondencji elektronicznej od innych użytkowników serwisu klub69.net oraz od administracji serwisu.
D. OGŁOSZENIA EKSPRESOWE

16. W serwisie można zamieszczać ogłoszenia towarzyskie ekspresowe, zwane dalej "ogłoszeniami ekspresowymi". Ogłoszenia ekspresowe wymagają aktywacji dokonywanej przez wysłanie SMS-premium.

17. Ogłoszenia ekspresowe nie wymagają akceptacji administratora i ukazują się w serwisie niezwłocznie po ich aktywowaniu przez użytkownika serwisu. Ogłoszenia ekspresowe pozostają widoczne przez okres 14 dni.

18. Koszt SMS-premium dokonującego aktywacji ogłoszenia ekspresowego wynosi 9,00 zł + 23% VAT (11,07zł brutto) za 14 dni emisji. Po upływie 14 dni od daty emisji ogłoszenie zostanie automatycznie usunięte z serwisu.

19. W treści ogłoszenia ekspresowego należy podać dane kontaktowe nadawcy ogłoszenia, takie jak: adres e-mail, numer telefonu, gg, skype, itp. dane, umożliwiające użytkownikom serwisu kontakt z nadawcą ogłoszenia.

20. Opublikowanie w ogłoszeniu ekspresowym danych kontaktowych oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie nadsyłanej drogę elektroniczną korespondencji od innych użytkowników serwisu klub69.net oraz od administratora serwisu.

21. Zakazuje się umieszczania w serwisie ogłoszeń ekspresowych:
a) nie związanych z tematyką serwisu,
b) reklamujących inne serwisy internetowe,
c) naruszających obowiązujące przepisy prawne,
d) zawierających treści wulgarne, obraźliwe, lub naruszające prawa osób trzecich,
e) zawierających elementy inne niż tekst, w szczególności aktywne łącza, znaczniki kodu, skrypty i inne elementy mogące zakłócić pracę serwisu,
f) zawierających nie uzgodnione z administratorem treści reklamowe.

22. Ogłoszenia ekspresowe zawierające treści reklamowe mogą być umieszczone w serwisie po uzyskaniu zgody administratora serwisu. W celu uzgodnienia warunków zamieszczenia ogłoszenia ekspresowego zawierającego reklamę prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy pod adresem: https://klub69.net?strona=47

23. W celu usunięcia z serwisu konta użytkownika należy wysłać do nas wiadomość o treści "usuniecie konta" oraz podać login i hasło używane do logowania się w serwisie korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie: https://klub69.net?strona=47.

24. Reklamacje dotyczące płatności SMS-premium i otrzymywania kodu aktywacyjnego należy kierować na adres operatora systemu płatności SMS-premium:

CashBill S.A.
tel. (032) 7641830
fax. (032) 7641840
Infolinia: 0 801 011 802

Reklamacje dotyczące działania serwisu po wprowadzeniu kodu aktywacyjnego należy kierować do nas korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się pod adresem https://klub69.net?strona=47
O nas | Regulamin | Reklama | Kontakt
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) »